O nas   Kontakt    Logowanie   Klinika zdrowia   Better Life Institute   Defending Your Health 
  
 e-mail
    strona startowa
INTRO   
  
Zdrowe przepisy
Zdrowe
przepisy
Terminarz spotkań
Terminarz
spotkań
Terminarz OnLine
Spotkania
OnLine
Prasa na temat zdrowia
Artykuły o
zdrowiu
Lekarz radzi
Lekarz radzi

Polecane książki
Polecane
książki
Ściaganie plików
Ściaganie
plików
  
    PRASA
         

KATEGORIE:
  Dodatki do żywności
  Oczyszczanie
  Żywność funkcjonalna
  Przeziębienia
  Leki
  Witaminy
  Leczenie żywieniem
  Styl życia
  Rak
  Inne
  Zdrowa żywność
  Medycyna niekonw.
  Badanie włosa
Artykuł:  Organizm wszystko potrafi

Dr med. Ewa Dąbrowska w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym w Radawie przedstawiła zarejestrowane na slajdach (dokumentuje również na taśmie wideo) dowody nieprawdopodobnych uzdrowień po zastosowaniu kuracji warzywno-owocowej.

Zdjęcie chorej, której miała być amputowana jedyna noga. Dr Dąbrowska, wówczas jako konsultant na oddziale chirurgii, znajdowała się w trudnym położeniu, bowiem lekarze nie znają metody leczenia dietą, albo często z niej kpią. Zaproponowała jednak kobiecie, że wezmie ją na internę i zastosuję dietę. - Będzie pani jadła surówki, marchewkę - powiedziała do chorej. A ta spojrzała na lekarkę takim wzrokiem, jakby się zastanawiała, czy pani doktor ma dobrze w głowie. Jutro mają jej obciąć jedyną nogę, a ta proponuje jej marchewkę. Odpowiedz też była zaskakująca: ja nie lubię marchewki, nie lubię jarzyn. Kierując się nakazem sumienia dr Ewa wydała służbowe polecenie przeniesienia pacjentki na inny oddział i zastosowania diety. Pomyślała, że jak chora nie będzie jeść, to jeszcze lepiej, grunt, żeby piła. I "marchewka" pomogła, kobieta ma nogę, może chodzić.

Do Golubia, gdzie dr Dąbrowska prowadzi ośrodek leczniczy, przyjechała zakonnica, bardzo chora, otyła, miała zwyrodniałe biodro, skręcone do środka. Wcześniej chirurg powiedział tylko tyle, że może przepiłować kość, tak że siedzieć nie będzie mogła, ale klęczeć może. "Jest zakonnicą, będzie tylko klęczeć", dodał sarkastycznie. Nie zgodziła się, chciała uratować nogę. - Miała chorób "od metra" - opowiada dr Dąbrowska - owrzodzenie jelit, krew w stolcu, guz od 25 lat, migrena od 25 lat, gościec - jako malarka pędzla nie mogła utrzymać. Po siedmiu tygodniach kuracji wyzdrowiała zupełnie, biega po schodach, nie ma śladu guza, gośćca.

Wyzdrowienie paralityków


Mężczyzna od 10 miesięcy sparaliżowany (leczony na cukrzycę), przywieziono go nieprzytomnego, głębokie odleżyny, spuchnięty, nawet nie mógł łykać, przez sondę dostawał dietę w postaci soku z marchwi. Na drugi dzień odzyskał przytomność, rozpoczął kurację dietą. Kiedy pani Ewa przyszła na obchód w dziewiątym dniu jego pobytu, ten człowiek poruszył ręką i nogą sparaliżowaną. Wtedy kupiła kamerę i postanowiła sfilmować. W Radawie oglądaliśmy zdjęcia, na których widać efekt leczenia po 6 tygodniach. Nie tylko cofnięcie paraliżu, ale i odmłodzenie - żona przy nim wygląda prawie jak mamusia. - Dlatego namawiam, aby małżonkowie poddawali się tej kuracji jednocześnie - zażartowała dr Ewa. Po wyleczeniu tego paralityka powiedziano jej, że ma jakieś uzdrowicielskie prądy. Zaprzecza - nie ma żadnych bioprądów.

Koleżanka pani Ewy, też lekarka, po dwumiesięcznym bezskutecznym leczeniu sparaliżowanej pacjentki postanowiła oddać ją do domu opieki społecznej, a jej 9-letnie dziecko do sierocińca. Powiedziała o tym pani Ewie, a ona na to: dziewczyno, sama się wyleczyłaś tą dietą (12 lat chorowała na zapalenie serca), teraz daj jej to samo. I tak zrobiła. Było identycznie jak w poprzednim przypadku. Na dziewiąty dzień lekarka dzwoni z płaczem i mówi, że pacjentka już chodzi. Dr Ewa poradziła, by to sfilmować. Widać na filmie, że chora chodzi z wielkim trudem, podpierana przez dwie pielęgniarki. Ale po pięciu tygodniach już tylko paluszek podtrzymuje, buzka piękna, obrzęki ustąpiły, kobieta poszła do domu.

Nawet gangrena


W marcu tego roku Ewa Dąbrowska zakończyła leczenie pacjenta z martwicą - był po trzech operacjach, bo bay-pasy dwukrotnie mu zarosły skrzepami. Mimo tych operacji gangrena poszła od stopy, wszyscy myśleli, że nogi nie da się uratować, miał skierowanie na amputację. Po dwóch tygodniach leczenia dietą widać postępy w gojeniu - rana jeszcze widoczna, ale już oczyszczona z gangreny, natomiast po 5 tygodniach noga jest już wyleczona. Paznokieć, który był czarny, jest nowy - grzybica leczy się w ten sposób, że paznokieć się zsuwa.

Kto by przypuszczał, że dieta ma wpływ na wygląd paznokci. Jedna z pacjentek przez 27 lat, wskutek uderzenia, miała rozdwojony paznokieć. Niby drobna rzecz, ale bardzo uciążliwa. Wystarczyła dieta warzywno-owocowa i wyrósł jej normalny paznokieć. Inna kobieta od 10 lat miała gronkowca pod paznokciami - odklejają się paznokcie, mimo brania antybiotyków ropa wycieka, cierpienia jak w średniowieczu. Po diecie ma piękne normalne paznokcie. To są fakty. Organizm nie tylko wyleczył, ale wszystko naprawił.

Dr Dąbrowska przytoczyła znacznie więcej takich niezwykłych przykładów wyleczenia. M. in. 27-letniego mężczyzny, od 7 lat chorego na owrzodzenie podudzi, (łydka gruba, rany nie gojące się), który po leczeniu dietą mógł zawiesić rentę i wrócić do pracy. Starsi też zdrowieją. Na podobną chorobę od 15 lat cierpiał 85-letni mężczyzna, groziła mu amputacja, a już po 2 tygodniach znikły obrzęki i sinica, po 6 tygodniach choroba minęła całkowicie.

Autor: Artykuł z: "Nowiny"- JAN NIEBUDEK
Do wyduku Wyslij link znajomemu
NAJCZĘŚCIEJ
  CZYTANE:
  Dobrze zakonserwowany nowotwór
  Oczyszczanie organizmu - rady praktyczne
  Totalna kuracja antyrakowa
  Oczyszczenie
  Organizm wszystko potrafi
  Diagnostyka odżywienia organizmu