O nas

Witamy

Prowadzimy długofalowy program profilaktyki zdrowotnej, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz budowanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i jego wpływu na jakość życia. Zdajemy sobie sprawę, że nie zmienimy nawyków żywieniowych natychmiast. Jeżeli jesteście Państwo na to gotowi możemy zacząć od dziś razem to zrobimy!
Profilaktykę zdrowotną pojmujemy w aspekcie szerokim, dotyczy ona:
  • - Jak gotować, by straty składników odżywczych były jak najmniejsze?
    - Jak skutecznie walczyć ze stresem i nadwagą?
    - Jak zapobiegać chorobom cywilizacyjnym?
    - Jak wyeliminować z diety produkty rafinowane i konserwowane chemicznie?
    - Jak poprawić jakość wody ?

Uważamy, że równie ważna jest ochrona naszego środowiska i każdy z nas ma na to wpływ, możemy w naszym gospodarstwie domowym używać biodegradalnych i ekologicznych środków czystości w biodrgradalnych opakowaniach!.

Realizowanie programu Klinik Zdrowia poprawi kondycje zdrowotną Was i Waszej Rodziny. Może poprawić też kondycję finansową, przez poznanie zasad promocji zdrowego stylu życia możecie Państwo prowadzić dobrze prosperującą, dochodową firmę, prowadzoną w swoim wolnym czasie! Zapraszamy do współpracy!

Chcemy rozszerzać nasze działania z osobami, instytucjami, stowarzyszeniami, które mają na celu promowanie zdrowego stylu życia i ekologii: producentami zdrowej żywności, sklepami ze zdrową żywnością, salonami odnowy biologicznej, siłowniami, fitnes klubami, lekarzami, których interesuje profilaktyka chorób. Będziemy wskazywać Państwo informacje źródłowe, programy i produkty posiadające nie tylko atesty polskie, ale również certyfikaty międzynarodowe. Zapraszamy do współpracy.

Nasza misja

1.

Profilaktyka

Prowadzimy długofalowy program profilaktyki zdrowotnej, obejmujący usługi, wykłady i poszerzanie wiedzy naszej i naszych partnerów.

2.

Wiedza

Promujemy zdrowy styl życia i budujemy świadomość na temat zdrowego odżywiania oraz jego wpływu na jakość życia.

3.

Ludzie

Poszerzamy nasze działania o osoby, które promują zdrowy styl życia i ekologię, tworząc zespół dążący do wspólnego celu.

Masz biznes w branży zdrowia i urody?

Interesujesz się sportem, dietetyką lub rehabilitacją?

Napisz do nas